infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Miki |
|
12.12.2016. 21:32
Nije problem sto oni dolaze da poziraju nego sto se skijaliste vise prilagođava takvom svetu nego skijasima,pa jos malo ce na sred ztaze da sagrade hotel zato sto gospoda ne moze sa skijama da prepesaci 100m,unistavaju planinu.Zar nije dovoljno sto se vikend naselje pretrpava sa nekim vilama nego se dozvoljava da se grade hoteli malte ne na sred ztaze....
2+3 = (malim slovima)