infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
stolar |
|
08.02.2016. 17:53
rudolfe
sa crvenim nosicemsve kako sam napisao, nazalost, je upravo tako. max.temp. na kopu danas +5,7 C akcenat je na PLUS sto znaci nista od padavina i jos gore nista od topova! I tako cele nedelje!Sutra (najkasnije prekosutra) moguca cak kisa (UZAS!)Vazno je da ste vi (botovi)najvljivali "pluskove snega od utorka". Zasto to radite???
Snowboard
danas u kancelariji a vec sutra na kopu. cim zaveje eto mene a o skijanju nemas pojma ti. da imas ne bi bio snowboard-er. :D
2+3 = (malim slovima)