infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
munja |
|
19.01.2016. 08:41
...ne rade sve staze jer mora da se ustedi (struja,plate,gorivo i dr), i da se uteraju pare u budzet......ne rade sve staze jer ce gosti da "otidu" u Srebrnac, Brzece i sl......ne rade sve staze jer neko nece da radi, al "ocedu" da naplate papreno ski pass...i ima verovatno jos razloga zasto se ne pustaju sve staze...nema dovoljno guzve, cekaju...cekaju...cekaju...valjda da prodjedu najavljeni izbori da vidimo ko ce biti "novi tata" i da aminije i ono sto nije njkegova nadleznost...Ma samo razmisljam, alistvarno je steta da sad ne rade sve staze...
2+3 = (malim slovima)