infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kobaja |
|
03.01.2016. 21:41
Upravo se vratio sa Kopaonika, ljudi, ja ne mogu da vam opisem koliko sam odusevljen napredkom skijalista, pocev od samih staza, pripreme, ljubaznosti redara, obelezavanja staza,...ma sve! Iz goine u godinu napredak je evidentan..VELIKE POHVALE ZA SSOdusevljenje takodje dele i mnogobrojni medjunarodni turisti sa kojima sam bio na planini
2+3 = (malim slovima)