infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
KimiVB |
|
21.11.2015. 00:02
Bilo bi lepo da već sutra napada,ali moraćemo još samo malkice da pričekamo. :) U toplom smo sektoru,pretoplo je za sneg.U noći na nedelju se očekuje front,ali će zahlađenje stići kad već padavine budu pri kraju,tako je moguće tek nešto sićušno snega.Ponedeljak veče i ka utorku je ono što čekamo.Detaljnije o tome svakako sutra,sad sam baš u provodu,nego čisto da ne dođe do nedoumica za sutra zašto nema snega :)
2+3 = (malim slovima)