infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
12.10.2015. 15:17
LIKETA-Hvala ti od srca.Ostvario sam decacki san zahvaljujuci svima vama koji posecujete ovaj sajt i naravno Stevsu koji ga je i stvorio.Par stepeni je toplije i jos uvek nema ono malo snega sto sam najavio ali boze moj bice ga.Ovih dana sam u velikom takoreci danonocnom poslu i nisam imao vremena da bolje sagledam situaciju sa vremenom,ali kako se bude primicala sezona bice sve bolj.Svako dobro tebi i svim forumasima.:):):)
2+3 = (malim slovima)