infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
18.04.2015. 13:05
Pozdrav svim skijijasima i borderima do sledece sezone u nadi da SS promene direktorai konacno shvate da je Kop planina na kojoj treba ozbiljno da se radi.Sramota da poslednji dan u sezoni se naplacuje, pa zar vam nije dosta para.I pored velike kolicine snega u ovoj godini i evidentnoj modernizaciji skijalista ostaje gorak ukus nesposobnog kadra za odrzavanje stazakoje su vecim delom sezone bile nepripremljene i pune hupsera.Za Acu iz Cacka jedan velikipozdrav iz Kg-a.Vidimo se u decembru
2+3 = (malim slovima)