infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
difender |
|
07.03.2015. 21:34
Ljudi ne dolazite na Kopaonik sa losim zimskim gumama, a da ne pricam o onim pacijentima sa letnjim. evo sad sam se vratio sa lica mesta, autobusu krenuli, ali su pojedni pravili probleme sa automobilima zbog losih guma.. Izvlacio sam neke ljude od putnika do gore posto nisu mogli da maknu.. pamet u glavu, ovakvi uslovi nisu za zezanje.. Pozdrav za sve drugare OFF ROAD vozace i za sve skijase :D
2+3 = (malim slovima)