infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nostradamus |
|
10.02.2015. 09:02
Molim dotične "Sramota za Rašku" i "kopaonik je raska" da razmene telefone ili mailove, pa da se nađu i pošibaju, a nas poštede ove mukotrpne prepiske. Aman, niko ne želi da čita vašu raspravu, putite nas da uživamo u komentarima ljudi koji skijaju i koji daju svoje viđenje stvari!Opustite se, uživajte u životu, vodite ljubav, a ne svađu! :-*
2+3 = (malim slovima)