infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Dragan 133 |
|
01.02.2015. 23:31
Auuuu vlajzicicu,sada tek vidim sta si se izlupetao,pa Kimi je ovde legenda,decko pise vec dugo ovde i svi odlicno znamo kako se zove,mogu ti reci da sam sada kada sam sve komentare procitao i shvatio da je marko u pravu kada je napisao da te Kimi izgleda negde zulja,hahahah,pa ti mrsko da mu spomenes ime.Kimi legendo,molim te ne napustaj nas,mnogi od nas planiraju dolazak na Kop bas po tvojim prognozama,a porucujem ti da ako negde vlajzicica zuljas da nastavis i dalje jer za bolje i nije,hahahaha.Podrska za brata Kimija!!!
2+3 = (malim slovima)