infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
borisBP |
|
06.01.2015. 07:32
@NSalajkaPoređenje ti nije baš adekvatno zato što je u maju Grčka najjeftinija a Kopaonik u ovim terminima najskuplji. Nije problem kad snega nema, problem je što ne rade kad snega ima i kad su temperature adekvatne za veštačko osnežavanje. Toliko od mene. Ne želim da se uključujem u rasprave koje počinju sa "Šta bi vi...". Ja bih samo ono što se može. Par dana pre 1. januara nisam video da se bilo šta radilo na stazama koje nisu osposobljene, a nisu sve tako visoko. Sve u svemu, želim svima dobro skijanje i da većina skijališta proradi.
2+3 = (malim slovima)