infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Cedinjo |
|
06.01.2015. 07:25
Konacno sam uklavirio zasto se sneg ne zadrzava na stazama ! Vetar- NE! Topovi koji ne rade?- NE DAJ BOŽE NIKAKOOOO!!! NE RAD LJUDI IZ SKIJALISTA ?- NEEEEEEEEEEE !!!!!!! Gravitacija- DA!!!!!!!!!! - usled poravnanja Plutona sa Jupiterom sila gravitacije je dovela do slabljenja gravitacije na stazama Kopaonika i ne zadrzavanja snega na istima !!! Logicno i jednostavno !!!!!
2+3 = (malim slovima)