infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
no1 |
|
04.12.2014. 02:04
@taxista: Niko nikog ne bije po usima da dodje na Kop. Otkazes dolazak i kraj. Ako si bio pametan pa uplatio kod agencije ili hotela koji garantuju povracaj novca dobiješ novac natrag. Ako nisi j*biga em si glup em živiš u Srbiji. Svuda u svetu postoje uslovi putovanja. I opet ne razumem kakve veze imaju Skijalista sa svim ovim osim sto nece NISTA prihodovati.
2+3 = (malim slovima)