PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

no1  |   |  04.12.2014. 02:04

@taxista: Niko nikog ne bije po usima da dodje na Kop. Otkazes dolazak i kraj. Ako si bio pametan pa uplatio kod agencije ili hotela koji garantuju povracaj novca dobiješ novac natrag. Ako nisi j*biga em si glup em živiš u Srbiji. Svuda u svetu postoje uslovi putovanja. I opet ne razumem kakve veze imaju Skijalista sa svim ovim osim sto nece NISTA prihodovati.

2+3 = (malim slovima)