PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

planinar  |   |  03.12.2014. 23:07

Sta vise i na koga kukate...pa ko je kriv sto nema snega,i sto temperature ne dozvoljavaju da se pravi sneg.Pa ko normalan je zeleo ovakvu situaciju.Ne branim nikoga ali preteraste sa kuknjavom i optuzivanjem skijalista,kao da su oni krivi sto nema snega.Razmisljajte pozitivno ,nije smak sveta...pasce sneg uskoro

2+3 = (malim slovima)