I u Whistler-u je tako, ali sta to ima veze sa Kopanokom
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Na Jahorini milina na žičarama se malo čeka staze odličane atmosfera vrhunska
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Racunajuci na ovaj minus, sled.nedelja i ona posle bi trebale da su ok. Siguran sam da posle ovog minusa krece prolece.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Treba ici krajem marta,valjda ce tad biti bolje
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ovo je strasno vise. Nemam vise snage za ovu guzvu. A skijalista ima da se pohvale.... rekordna posecenost ive sezone. Svaka vam cast, i aj zdravo
(+52) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)GUŽVA????? Pa koliki broj objekata se izgradio u Brzeću i Vikend naselju koje pri tom više nije Vikend naselje nego GRAD, prosto je nerealno očekivati komfor na ovakvoj mreži žičara i liftova. Da duliraju trenutne kapacitete opet bi bilo gužve. Jednostavno posao ih je pojeo i tu rešenja nema i neće ga biti. GUŽVA JE NEIZBEŽNA U KOM GOD TERMINU DOŠLI NA KOP.
(+44) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Apsolutno tačno. Danas proveo ceo dan Staroj planini, odlično skijanje, vreme odlično, staze dobre. Skijao u jednom od 9h do 13.30 h bez prestanka, čekanja na zicama nema. Mala pauza pa dalje do 16h. Za jednodnevno ili vikend skijanje dobra opcija. Kada se povežu staze Sunčana dolina i Konjarnik po tezini staza, dužini i kompoziciji terena mislim da takve nema u Srbiji.
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakav je oko krkljanac danas i juce bio na zicama?! Kao da se delio besplatan ski pas :o
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kao sto neko rece vise sam se naskijao na Torniku i Staroj Planini gde sam proveo po vikend nego na Kopaoniku gde sam proveo celu nedelju. Preporuka pre svega za Staru Planinu i stazu Konjarnik. Jedna od nasih najboljih staza.
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Malo sam bio po Torniku prošle nedelje https://youtu.be/xmqyEgVAcW0
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Do iskakanja instalacija dolazi ili zbog preopterecenosti ili zbog loseg odrzavanje ili zbog kombinacije tih faktora. Najbitnije je da ne dodje do nekog nesrecnog slucaja.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nije problem samo gondola, danas je tanjir prema gobelji van funkcije više od 5 sati (samo je jedan autobus pokupio skijaše kod restorana kljunac) i prebacio ih kod parkinga kod srebrnca.Nije davno bilo ovoliko iskakanja instalacije kao u poslednje vreme
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Verovali ili ne...Više se i lepše naskijah za dan na torniku nego za nedelju u ovoj mravinjaku!Pa nek vrtim samo dve staze..Ako je neko gore, jesu li stranci dominantni sa brojem ili šta je ovo pobogu više..?
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Uprkos manjem broju staza, ove sezone je zbog gužve jednodnevno ili vikend skijanje na Staroj bolja opcija nego na Kopu. Juče ceo dan na Konjarniku i Sunčanoj dolini bez ikakvog čekanja. "Plaža" je bar jednako dobra kao kafići-brvnare na Kopu. Parking ispod Konjarnika besplatan, put čist. Pandan odlasku u "Kljunac", belmuž u "Ždrmi".
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Može sa vrha Karamana ali prvo guraš nekih 20min, taman da se zagreješ. Bele reke su bile opasne i kada su radile, mogu da mislim kako je sada. Čuvaj se crnog dela ima kamenja.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jesam, prečica je utaban ali ima jedan deo uzbrdo mora da se guraju skije.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li ste vozili.belu reku od vrha sa Karamana?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Moze spustio sam danas 2 puta. Prvi deo staze je okej, srednji deo je dosta neravan vozi levom stranom cini mi se da je ravnija. A onaj zadnji deo plavi je lagan.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Nije utabano. Mucenje, jedino sa skijama za dubok sneg. I naravno na svoju odgovornosr
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Moze, ako si dobar skijas. Malo staza, malo kroz sumu. Lepo ti je covek napisao da nije uredjena staza. Znaci gondola na M.Karamanu, krenes ka Brzecu, izadjes na medjustanici i guslaj. Ima stena i jedan levak gde ne bi trebao da ides ako si dzeri.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Vozio sam Bele Reke juce i danas. Staza je odlicna, moze da se ide skroz do Brzeca. Dosta je dubok sneg na crnom delu, dok je plavi cak i utaban.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dali može da se prođe stazom Bela Reka dole do Brzeća?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kopaonik je prso kao lubenica. Svi jure duge staze,a na kop dobijes samo dugo cekanje i nesigurnu voznjuu. Katastrofa.
(+30) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nije utaban, ideš na sopstvenu odgovornost
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Manje se putuje preko zbog ogranicenja raznoraznih,pa su se ljudi usredsredili na Srbiju,izmedju ostalog na kop
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)MC - 037823003, punkt Brzeće, ako nije promenjen.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@MCOve brojeve sam našao na sajtu jednog hotela (nisam siguran da su 100% tačni):AMSS Kopaonik: 036/79 11 72AMSS Aleksandrovac: 037/355 21 45AMSS Novi Pazar: 020/31 74 82AMSS: 1987
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Deluje da ce danas biti dan kao iz bajke:) Uzivajte svi koji ste gore.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ima li dovoljno snega da se spusti belim rekama skroz do gondole? Jel prolazio neko ovih dana mozda?
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ref: Smestaj na KopaonikuVidim da ima komentara vezano za nedostatak smestaja u centru ... Gondola Brzece-MaliKaraman j odlicna opcija, smestaja u Brzece turistickom naselju ima dosta i po povoljnim cenama! Veliki broj i nasih i stranih gostiju.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Da li moze neko da napise kontakt telefon sluzbe za odrzavanje puta preko Brzeća? Nekad ih je Stevs ostavljao ovde. Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nekada je ovde neko pisao...pa me zanima da li je mozda istina, da skipas od nekog datuma,moze da se upotrebi vece pre za nocno skijanje? Ili je to bila samo necija pusta zelja :))
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel su potrebni lanci za put preko Brzeća?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)veceras oko ponoci prosao preko josanice,veje sneg put odlican ociscen pazljiva voznja bez brige i zastoja
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Boki, ako tako gledas, onda bi trebalo da bude manje ljudi zbog pandemije nego vise, prvo sa koronom je dosla finansijska kriza za dosta ljudi, a druga stvar ima ljudi koji se cuvaju od korone i koji ne idu nigde, znaci po toj logici bi trebalo da bude manje ljudi a ne vise.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-21)Kakvo je danas stanje ka raskoj i josanickoj banji?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)MARKO- Još uvek nismo u dometu neke pouzdanije prognoze, ali ono što je indikativno jeste da bi do polovine marta trebalo očekivati uglavnom temperature ispod nule u najvećem broju dana, ali gotovo sve vreme će u sredozemlju manje više obitavati dosta topla vazdušna masa. Iz ovoga sledi da ćemo imati i dosta vetrovitih dana , što je i normalno za ovo doba godine kada se hladnoća pogotovo u planinskim predelima uglavnom održava putem talasanja vazduha ili vetra. Opširnija prognoza za neki dan. Veliki pozdrav za tebe i sve pratioce Infokopovog portala.🙋♂️
(+53) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Guzve od prosle godine i ove su posledica korone,iz mog okruzenja nekoliko ljudi koji su poslednji put skijali pre 25godina,poceli su da idu na kop,jer nigde nisu putovali,mislim da ce i to otici sa koronom,ako nestane,inace ja sam uvek dolazio u martu,a sada ce to biti verovatno kraj marta i april ako bude snega
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ove godine posle xy godina neću ići na Kopaonik. Krajem januara sam krenuo da tražim smeštaj u centru i nije bilo mesta do 15 marta. Tačno sam znao da će biti ovakav gužvanjac. Za pare koje sam uštedeo ne odlaskom na Kopaonik ove godine, mogu da kupim godišnju propusnicu za bazen i klizanje na Spensu, plus godišnju propusnicu za teretanu , plus da koristim gradski prevoz u Novom Sadu godinu dana i još da mi ostane para. Kopaonik je poslednjih par godina postao preskup i to ne zbog para, nego zbog živaca koje gubiš dok pola sata čekaš u redu na žici da bi se spustio za pet minuta .
(+52) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zašto je nestala kamera koja je pokazivala Ledenicu i Gvozdac?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zanima me u kakvom je stanju put od Jošaničke banje ka Kopaoniku? Hvala
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Имењаче, прогноза за период даљи од недељу дана је неизвесна и груба, тако да узми ово са резервом. Прогнозира се ведро време и благи минус:Link >>>Овај снег што сад пада би требало да потраје до краја друге седмице марта.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas oko17h dosao preko Josanicke banje, bez lanaca.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Preko Raške nisu potrebni lanci
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Видим да се повела полемика око гужви на Копаонику, могу ово и сам да потврдим, сваке године је све већи број људи горе. Реално - то је једино право скијалиште у земљи од 7 милиона људи, очигледно се повећава број људи који скијају, а долазе и странци. Не знам колико је уопште паметно правити нове гондоле горе, да ли би било боље те паре уложити на друга места: Стару Планину, Голију,... Ова што је направљена из Брзећа је само повећала гужву (додуше и повећала вредност смештаја у Брзећу)
(+37) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Gde je moj komentar koji sam postavio 17 feb gde sam napisao da ste postali prevaranti nevidjeni kada sam hteo da kupim ski pas preko weba vi ste ga taj dan blokirali i niko nije mogao da kupi ski pas sa popustom..... SRAMOTA....
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)da li trebaju lanci od Raske i Josanicke banje?;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ne znam zasto bi neko tukao put od 5-6 sati da bi skijao u Sloveniji. Sat-dva od Slovenije se nalaze najbolji ski centri u Evropi, tj.jedni od najboljih, a da se skupe K.gora, Krvavec i Rogla nisu kao Kopaonik sa svim svojim manama i vrlinama. Ili ici u Austriju i Dolomite ili Kop na dan-dva za ubijanje zelje.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Aco, mnogo bi znacila prognoza za drugu nedelju marta. Hvala unapred
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Za put preko Brzeća trebaju lanci, nije ništa očišćeno
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)