Manite se nekulture, nego da vidimo od cega zivimo... Zna li se ili ne, ponovo pitam ko zna, zasto Bele reke 1 i 2 ne rade i kad ima vise od 1m snega? Koji je izgovor?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@MareNit sam nervozan, nit imam komplekse.Smeta mi prostakluk i nevaspitanje, koje odaješ ti i tebi slični.Kažeš da možeš otac da mi budeš, tolike godine života si sprcao, a nevaspitan si i dalje, ne znaš u običnom redu da stojiš kao pristojno ljudsko biće.Ne, ne raspada nam se društvo zbog gaženja skija, već zbog prostakluka i nevaspitanja, tebe i tebi sličnih.Ako nisi sposoban da stojiš u redu ko normalno ljudsko biće, već gaziš preko drugih, kad nema ni najmanje potrebe za tim (jer ćeš svakako doći do žičare, par minuta ranije ili kasnije), oštećuješ im pritom opremu - možemo zamisliti kako se ponašaš na drugim mestima, kada ti stvarno zatreba.Ne bih rekao da ti tatica nije kupovao, tatini sinovi postaju bahati odrasli ljudi.Pod broj jedan, skije ni ne kupujem. Pod broj dva, da li sam dao prvi ili poslednji dinar za svoju opremu, ni tebe ni tebi slične nema šta da zanima, moja je stvar. Isto kao što je i moj snowboard moja stvar koju ti i tebi slični ne bi smeli da oštećujete. A ja ako hoću da ga zapalim, mogu.Ti osnovne koncepte ne kontaš, privatnu svojinu i osnovni red, pravila ponašanja u civilizovanom društvu.To provejava iz tvojih stavova. E, zato nam jeste tako kako jeste.
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@skijao svudahahahaha, istocni blok....makar nismo pravili sapune od ljudi i imali inkviziciju za razliku od "kvazi zapadne kulture". idi skijaj tamo, kopaonik je bio i ostao nas najveci biser. Neznam šta tražiš gore i ti i ovi ostali koji samo pričaju kako je na kop najgore.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Šta znači da takvo gaženje nisi vidio ČAK ni na Jahorini?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Alergičan sam na svako gaženje skija. Najgore ikada sam doživeo u Austriji. Naravno da to nisu bili Austrijanci, već neki od ovih novopečenih EU iz nekadašnjeg istočnog bloka koji su tu došli na vikend. Takođe ću vam reći (nema veze sa skijanjem, već sa redom) kako se na Ibici posle ponoći čeka taksi. Svi stoje u redu po dvoje, a red jedno 20 metara. Nikome ne pada pamet da se pravi pametan i ide preko reda. Toliko o kulturi.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@MareMoram da Vam odgovorim, jer sam i ja zapoceo pricu o nekulturi. Vidim da izvrcete pricu, kako je ovde kako je onde, dal smo ali poslednji dinar ili nismo (vredjate, nije svako u mogunosti da menja skije na par god, nije svako u mogucnosti da ruca na Kopaoniku, da pije kafu, caj po ovim cenama) Na skijama sam od 5te a sad imam 50. Svake zime sam na Kopaoniku, sem u vreme inflacije. Na ostala zimovalista francuska, austrija nisam ni pomisljao, mozda zato sto nisam u finansiskoj mogunosti, jel mi i ovih 7 dana bude problem. Ali sta cu, volim skijanje i trpim posle. Vozim Atomic race SLC, kupljene pre 10, 12 god i verovatno ih necu menjati. Nisam od onih koji boluju za novim modelima a i skupoooooo NE VOLIM kad mi prelaze preko vrha skija da bi sa jedne strane reda presli na drugi (KG gde su lepo oformljeni redovi za dvoje) Razumem gazenje za Krcmar iMali Karaman kod ulaska, ali ne razumem u redu za Krcmar, za KG, ne razumem za Pancic, ne razumem za Duboku i ostale zice. Ne razumem ostavljanje skija u horizontalnom polozaju ispred kafica, gde se zauzme po pola staze (Skituljko, reprezentativan primer). Toliko od mene, pozdrav
(+42) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mislim da covek ne prica o nehoticnom stajanju nekome na rep skija,nego u ulazenju sa skijama do vasih vezova sto sam mnogo puta osetio,ili kad klinci iz prvog reda hoce da se povezu sa nekima iz treceg reda,pa preko svacijih skija predje.E to je nevaspitanje.Evo, ja sam bio nekih sedam puta van u razlicitim drzavama.Nigde nisam doziveo takvo nabijanje skijas u skijasa i gazenje,a bio sam i u velikim guzvama,Ne treba razmak od metar ili slicno,samo lepo vaspitanje i mirno cekanje u redu.
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)e kako smo se mi skijali u Brvenici kad smo bili mali... malo skijasa,niko nikom nije smetao niti gazio skije.jedva smo cekali da neko skija sa nama
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@MareNa sajtu koji si ti naveo, kao poslednja misao pise: "You''ve been careful not to trod on anyone''s skis or push your way through. But how is it that this person who started out behind you is now ahead of you?!". Sta iz toga zakljucujes? Sta dobijas od toga sto ces meni da se popnes na krkace ako neces sesti u korpu brze? Iz tvojih komentara se vidi da si ili jako bogat (u finansijskom smislu) ili iznajmljujes skije. Ima nekih koji rade da zarade za te skije, ma koliko one kostale. Ni tvoje patike ne kostaju mnogo, hoces da dodjem da skacem po njima i da ih cepam, jer, kako ti kazes, ne utice na performanse, samo je estetsko ostecenje.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@robokapTi si dečko rekao da je "meni tata kupio skije". Kako se po toj argumentaciji vidi da si nezreo, morao sam da ti kažem da meni tata već dugo ništa ne kupuje. Smiri se, tvoja nervoza odaje komplekse. Mogao sam da probam da se zabrinem za tvoje skije jer si možda istresao zadnji dinar za njih pa ti se plače ako ti neko stane na njih, ali to je glupo i ružno, zar ne? Slično je glup ili pokondiren stav o tome da se društvo raspada zbog gaženja skija i da to išta znači. Idi izguglaj stranicu "13 thoughts we''ve all had while queuing for the ski lift" na kojoj je slika jedna gužve na Štubai glečeru. Ista kao naša raspadnuta srpska gužva. Ja smem da se opkladim da 99.9% skijaša nema nameru da zgazi drugima skije, ali da je u uslovima gužvi u nesređenim redovima (kao ovaj sa slike), na mestima gde imaš kontra nagib na ulazu u lift kao na Malom Karamanu, na mestima sa krivinama to nemoguće. A ako zgazi, pa bože moj, ništa strašno, skijama biti ništa neće.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-25)@RobosrbJa bio u Les 2 Alpes pre par godina i gazili su mi skije. Doduše, samo na ponekim žicama, jer je retko gde bila gužva. Ali nije da je nigde nema, ima i tamo uskih grla. Svakako je bolje skijalište, ali s obzirom da sam omatoreo, i da nisam neki zahtevan skijaš, više mi prija vikend skijanje, tako da Kop dobro dodje. Ali ove godine nijednom ne odoh, ove gužve me odvraćaju, jedino u aprilu ako ugrabim nešto.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@MichkoDokle god pristojni budu ćutali, biće nam tako kako jeste.Nego prostakluk i bezobrazluk treba glasno i jasno označiti i osuditi.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Mir ljudi, mir...budimo ljudi iako smo Srbi. Dosta prepucavanja.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@MareNe, nisam video nikad gaženje skija u Francuskoj. Koliki god da je red. Da, može na Krčmaru lepo da se organizuje red, bez gaženja dasaka drugima, kada bi većina bila pristojno vaspitani ljudi, poput mene na primer, a ne (nažalost) poput tebe, koji smatraš da je jahanje po drugima normalno i neizbežno.Nije to komšija koji gradi apartmane, nego korumpirana štetočina, koja je dobila dozvolu za gradnju korupcijom, uništava nacionalni park i prirodne lepote koje pripadaju svim građanima ove države, a pritom finansira gradnju verovatno pranjem pokradenih para. I takvim korumpiranim štetočinama želim da im propadnu svi štetočinski "projekti".Šta hoćeš da kažeš time što po godinama možeš da mi budeš otac? Misliš da ti to daje neki kvalitet?
(+33) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Ne potresam se što mi neko gazi po skijama, ali ima bespotrebnog gaženja po skijama i nekulturi. Ima ljudi koji misle ako gaze po skijama da će stići brže. Ja ne sretoh ovako gaženje po skijama čak ni na jahorini.
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@RobosrbDragi sociolože u neuspešnom pokušaju, moram da te razočaram. Po godinama verovatno mogu da ti budem otac, a skije svoje vozim (ne znam već koji par) i deci sam svojoj kupio. Gužvu i gaženje skija sam video i u ostalim "raspadajućim društvima" kao što su Austrija i Francuska gde sam od svojih para svojim kolima išao, a ove godine sam silom kovid prilika morao da idem na Kopaonik. I gde god nema jasno organizovanih redova, gde god je gužva, gde god redovi nisu pravolinijski nego može da se uđe na žicu sa svih strana, ljudi se gaze. Umesto što širiš svoj jed ovde po komentarima (da komšiji koji pravi apartmane crkne krava), bolje uzmi i reši zadatak kako bi rasporedio 250 skijaša koji čekaju na Krčmaru tako da niko nikome ne stane na skiju. Dokle bi taj red morao da bude? Svi poređani u 6 redova, svakom po metar i po kolike su skije -120 metara. Red bi bio do pola poslednje padine. U kom svetu, na kom skijalištu si to video (ako si igde ikada i otišao)?
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-36)Danas savršeno ispeglane staze, poluprazne! Da, minus je, ceo dan su se nadmetali sneg i Sunce! Za ove što su sve vreme kukali kako je gužva, izvolite! Ne čeka se ni na Karaman grebenu, Pančić, Krčmar, Sunčana - samo upadneš na sedežnicu!😀
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Nadam se da ce konacno proraditi Bele reke 1 i 2. Sad vise niko ne moze da se vadi na to da ima snega manje od 1m pa zato ne rade
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)U cetvrtak na Kop.....pa ko lud se ne bi radovaoooooooooooo......KOPAONIIIIIKKKKK I♥️⛷️
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jedan moj poznanik je pitao na sajtu Crown Peaks koja je cena apartmana i dobio odgovor od 3800-4500 + PDV 😎 Mislim da će se bas zato svi brzo prodati…. Ima dosta kandidata koji će hteti da se upisu…
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@1Držim palčeve da im pukne projekat samo tako.Investitor crown peaksa nije računao na srpski prostakluk - ko će još da kupi apartman koji NIJE U CENTRU.Plus, Gobelju uključuju u rad teko oko Nove godine, i prvu isključuju. Te ako neko skija, neće biti oduševljen.Gde im palo na pamet da nacrtaju hotel. Na stazi, pa gde to ima, majko rođena...
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@MareLjudi poput tebe su razlog zašto nam se skijališta, a i društvo u celini, raspadaju.Ne zato što vam "stvari prosto služe" i "takav vam je odnos prema materijalnim stvarima", nego jer nemate osnovnu kulturu, lepo vaspitanje, i poštovanje tuđeg ličnog prostora i tuđeg vlasništva.P.S. Smem da se kladim da nisi svoje daske kupio u životu, parama koje si zaradio, nego ti ih ili tata kupio, ili rentiraš neke krševe. Da jesi, verovatno bi drugačije pričao.
(+44) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Evo, ja imam auto i živim na Vračaru. Teško mi je da parkiram, pogotovo tamo gde su baš uske ulice. Prosto ne mogu da izbegnem grebanje npr tvog auta, možda i čukanje ako idem malo brže, a super je što znam da to tebi neće smetati jer si iznad materijalnog, a i auto može sasvim lepo da ide sa tim ogrebotinama i ulubljenjima i to ne utiče na kvalitet vožnje. Vauu kakva životna lekcija
(+33) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Ovaj sajt bi trebao da promeni ime u PljuvanjeKop, 90% komentara je od ljudi koji i dalje zimuju tamo a pljuju isti i govore kako ih Kopaonik nikad nece videti, samo mi nije jasno zasto bi bilo koga od nas ovde trebalo da zanima gde ce neko zimovati u buducnosti.
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-21)Ovi što se žale na gaženje skija, neka svoje skije kupe i onda ih okače na zid. Tako neće niko da ih gazi. Postoji gomila situacija kada je nemoguće da se skije ne gaze. Na primer, Krčmar ima ulaz na lift sa krivinom, Gvozdac kad je gužva isto. Morao bi red da bude do pola staze da bi neko sačuvao svoje lepe skije, a da svi stoje na metar i po jedni od drugih. Sve one žičare gde ljudi u buljucima (mali Karaman, sunčana, Gobelja), a ne u jednom redu da metar i po razmaka do pola staze. Toga nema nigde, ni u Srbiji, ni u Francuskoj, ni u Austriji. Nema to nikakve veze sa kulturom nego sa odnosom prema materijalnim stvarima. Neki stvari vole, a nekima stvari prosto služe i boli ih uvo... Skijama apsolutno ne smeta da su odozgo zgažene ili ogrebane.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-76)Danas nije bilo gužve! Sneg divan, temperatura u minusu ali bez vetra!😀 Pri kraju dana probilo se Sunce! Divan prvi dan skijanja!
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Idi čoveče ako ti se više dopada i skijaj na Kanin - Sella Nevea stazama i pusti nas koji VOLIMO Kopaonik da skijamo na tako dobrom i nesavršenom skijalištu.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-32)Juce se vratio sa Kopaonika. Postala je planina premala. Ono sto me najvise razocaralo je nekultura. Gazenje preko skija u redovima, preskakanje preko ljudi da bi se ukrcali na zicu, ostavljanje skija pre kaficima na pola staze...
(+39) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@1 Hvala ti, dugo se nisam ovako iznervirao... Bas covek pomisli kad dodje na kopaonik da nema dovoljno smestaja. Gde su nove zicare i staze?!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stanje na putu Jošanička banja-Kopaonik. Moraju li lanci. Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)#Julijski Alpi (iOS) da ne pretvaram ovo u naše prepucavanje bio sam tamo (još pre 35god a u skorije vreme par puta na Krvavecu) i nisam početnik, pa baš zbog toga ne mogu po ceo dan da vrtim dve staze taman da su k''o Sarenne. Treba da poradimo na poboljšanju uslova na Kopu (prvenstvano oni koji za to primaju platu) a ne da pišemo hvalospeve o tuđim skijalištima. Ja bih onda istakao Francusku, tamo nikada nisam video gužvu a obišao sam skoro sve centre .
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)https://crownpeaks.rs/Da, bas ce se "lepo" uklopiti u netaknutu prirodu Kopaonika
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Predlažem svim novokomponovanim skijasima da odu u Sloveniju(bilo gde) i da vide kako se skija i sta je kultura skijanja. Na Krvavecu sam bio pre tri godine i naskijao sam se kao za zadnje tri na Kopu.. Volim Kop i svoju zemlju i znam gde nam je mesto!
(+30) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Vidim na Velikoj gobelji pobodeni jarboli Crown Peaks, pa jel nas to očekuje uskoro još jedan kompleks hotela
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Domacin Moras da odes i da procenis sam,gde se kvalitetnije bi bolje skija da li na kopu ili na Kaninu. Bolje su dve staze od po 3,5km bez guzvi nego ceo Kop. Kopaonik je bolji za pocetnike gde i verovatno pripadas. Tu se slazem.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Julijski Alpi (iOS) U pravu si da slovenci imaju mnogo dužu skijašku tradiciju ali sve ostalo, pogotovo opis tog ski centra si slagao. Tako pišem jer nisi malo omanuo a da ne bude moje subjektivno mišljenje evo ti a i ostalim čitaocima a ljubiteljima našeg, domaćeg Kopa, zvanični podaci sa sajta www.skiresort.info/ski-resort/kanin-sella-neveabovec/ gde se vidi da je ukupna dužina staza 10,5km. Čak i slovenci kad slažu i dosole ne idu preko 30km. Tu verovatno računaju i put do Trsta. Dosta nam je njh i njihovog licemerja. Drž se ti svoga ako ga imaš.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Cek bre ljudi.... odakle svi ovi ljudi sad na Kopu .... Jel moguce da su ovolike guzve....
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Skijas Nisi procitao da sam napiso da to nije merilo kvaliteta skijannja. Na Kaninu skijaliste Bivec je spojeno sa Sella Neveom u Italiji. Tako da brojeve koje si napisao veze nemaju. Drugo bolja je jedna staza u Sella Nevei Pista Agonistica nego ceo kop da sastavis sa svim zicama gondolama i guzvama zajedno. Skijasi gledaju koliko ce se naslijati kvalitetno,a ne koliko ce ih zicara voditi.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kakve sve gluposti necu procitati.Instalacije Krvavec/KopaonikGondola: 1/1Broj šestoseda: 1/3Broj četvoroseda: 1/7Broj dvoseda: 4/0Broj jednoseda: 1/0Broj ski liftova: 3/13Ukupno: 11/25Poredite Kopaonik sa skijalistem koje ima jedan šestosed i jedan četvorosed. Sve ostalo matore kršine od dvoseda i jednoseda koje nisu ni za poredjenje. Kopaonik ima dva šestoseda više, šest četvoroseda više i 10 ski liftova više.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)Danasnje stanje na Kopaoniku je pravi pokazatelj u kom smeru ide kopaonik. Gužva za ulazak u nac park od skretanja za parking na Sunčanoj dolini. Nakon 15cm novog snega stanje za skijanje je bilo blago rečeno katastrofa. Za poslednjih 15 godina koliko idem na Kop ovako lose staze nisu bile nikada. Nisu se udostojili da pre otvaranja barem ispeglaju staze koje početnici koriste, tipa Krst. Cenim da su prekjuče ispeglali nakon završetka rada. Radnici na žičarama se čitav dan nisu setili da metlaju sneg sa stolica..
(+30) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Vidim da se polemise i uporedjuje Kop sa Slovenackim skijalistima. Daleko ispred Kopa je Krajnska Gora. Alo ljudi kada su slovenci pravili ski centre i skijali,mi nismo znali sta je skija. Realno pricamo i gledamo,i dan danas se ,,srpska skola skijanja,,upravlja prema slovencima i slovenackoj skoli. To je sto se iskustva skijanja tice. Sto se skijalista tice nije presudno koliko ima zicara i koliko su one moderne,vec kako su konfigurisane i koliko su duge i koliko ima guzve na samim polaznim stanicama,sto je ustvari sve povezano. Recimo pominjemo Krvavec i KG,a niko ne pomenu Bovec Sella Nevea na granici sa Italijom. Koja ima ukupno 40km staza ima cak instarijih zicara,ali zato je skijanje vek ispred kopaonika. Tu su staze duge i do 3,5km siroke ,nikada nema cekanja na gondolama i u jeku sezone,snega nikada manje od 1m a ide i do famoznih 7m. Nemoze se uporediti Kop koji ide sa 1700 na 1930m pretezno osim duboke 2 koja ide do 1550 i suncane koja je slicne visine na polaznoj stanici. E to je ono sto Kopaonik ne svrstavamo u ozbiljna skijalista,kada bude staza do Brzeca cemu ae nadamo onda ce biti bolje. Nije presudno koja ce me civara voditi gore kada znam da sam za 4 minuta opet na cekanju od 30 minuta.
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)sinoc sam sa sinom pocetnikom skijao na kraljevackoj strani goca.staza je plava ,taman za pocetnike. postavljena je nova tanjir zicara,dnevna karta je 800 din a nocna 1000 din za one koji imaju karticu,ko nema doplatice 200 din. kypljen je i polovan tabac koji sasvim korektno izgleda ali ne mogu da tretiraju stazu kao na kopaoniku jer je malo utabanog snega pa bi umleli zemlju sa snegom na pojedinim mestima. ali staza je sinoc bila extra ravna i poceo je sneg da pada.drugo,u decijem odmaralistu dobre vode moze se popiti kafa caj i sve zestina,pivo,kuvano vino,sok,pojesti nesto malo izbora sa rostilja ,cevapi 400g 500din kako videh u jelovniku,kobasica,pileci file ,palacinke . cene su ko u kraljevu,na primer pivo i sok su po 150 din . cujem da je doterana dvosedeznica sa kopaonika i da je u planu da se montira ali jos nije poceto da se radi na tome.bice postavljena na istom mestu gde je bila postavljena bivsa zicara pancic jednosed koja je sklonjena . ali da se vratim na pocetak,pocetnicima bih preporucio tu stazicu na kraljevackoj strani goca. jednostavno pozovete broj odmaralista dobre vode i raspitate se da li ima snega i da li zicara radi
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Krvavec niko ne može biti bolji od Kopaonika. Stara infrastruktura te mali broj staza. Svaki Slovenac koji je video Kop će vam to reći. Oni su frapirani kada vide koliko je uloženo u Kopaonik. Mi smo šampioni da omalovažavamo svoje do granice dobrog ukusa. Nepopularno mišljenje: Kopaonik je kada sve sagledamo bolje skijalište od svakog slovenačkog ski centra.
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)ja nisam isao na krvavec. prosle i pretprosle godine sam ziveo u domzale u sloveniji i razgovarao sa nekim slovencem oko krvaveca. prvi problem krvaveca je nedostatak snega sto sam se i sam uverio gledajuci ga svaki dan pretprosle i prosle zime iz domzala,ove nisam jer sam dosao u srbiju 1 decembra. drugo,taj slovenac mi je rekao da se slabo ulaze u krvavec,da na krvavecu ima zicara jednosed. to mi je ostalo u secanju. da li ima jos zicara i koje su ne znam
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@Dzimi: ovo sto si napisao za Sloveniju - nemoj zameriti, ali smesno je. Sam Krvavec je tata za Kopaonik, za iole bolje skijase. Na Kopaoniku osim Gvozdca nema izazovnije staze, ostalo cista inflacija oznaka: vecina crvenih staza je ustvari plava, vecina crnih je ustvari crvena. Ako je sareno drustvo, onda je pak Kranjska Gora mama: za pocetnike one staze na tzv. ski-areni, za bolje skijase tu je Podkoren - alo, staza na kojoj se vozi Svetski kup, o cemu pricamo? Manja skijalista da, ali sa odlicnom infrastrukturom, cenama od kojih Kopaonik nista nije nizi, a plus sa pravim alpskim ugodjajem (mislim na Kranjsku Goru, Krvavec je drugi koncept). Da ne pricamo da retko ima guzve, parkinga koliko hoces, da su ljudi pristojni i ne guraju se u redovima, da na zici cute i uzivaju u prirodi, a ne dernjaju se na telefonu "idem sa Paaanciaa... nadjemo se na Karamaanu... idemo da sednemo u Skituljkaaa", kako bi svi saputnici bez greske razumeli da su oni stare kuke ovde jer dobro poznaju topografiju skijalista... Slazem se da Slovenija svakako nije uporediva sa Austrijom ili Italijom, ali u odnosu na nas to je nebo i zemlja. Pa, ne znam sta bih dao da imam na 40 min. od Beograda skijaliste na koje mogu kad hocu da skoknem i da znam da ce mi biti super, kao sto Ljubljancani imaju Krvavec.
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Pozdrav drugari, Zanima me gde bih mogao da ostavim skije za servis? Ako moze preporuka, gde rade profesionalno servis skija? Hvala unapred 👍
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Управо стигли преко Руднице. Пут је чист, али има магле. Срећан пут!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zna li se kakvo je sad stanje na putu iz vikend naselja ka Sunčanoj dolini?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zima kao da tek sad krece :) 😁😇 Stizem 20 marta nikako ranije
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kilometarska kolona iz vikend naselja uzas guzva
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)