Interesuje me pešačka tura od vrha Treska, pored Sunčanog brega i putem koji vodi paralelno ispod staze Treska do Pančića vrh, dalje dole do staze koja vodi od centra do Nebeskih stolica. Da li je prohodna zubog zaostalih sredstava iz 1999?Hvala
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)I ja sam cuo da ima problema u Konacima i da je to maslo MK. NECU U NASELJE
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@citobela reka 1 ide od druge izlazne stanice gondole do 3 izlazne stanice gondole, bela reka 2 se nastavlja na nju i ide do brzeca. ako si relativno nov skijas, mozda ne bi trebalo da ides tamo jer je prvi deo strmiji i pun stena. ako se odlucis samo polako.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jeste bas su jevtini apartmani u Konacima konkurencija Grandu...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ja sam razumeo,da to sto Konaci nece raditi ove zime nema veze za energetskom situacijom u svetu vec sa ambicijama MK grupe da ugasi Konake zarad sopstvene dobiti.Kod nas je svasta moguce...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mislim da je prosto nemoguće da Konaci ne rade, oni su žila kucavica Kopaonika, ne idu svi u hotele, a bas za njih je sve u Konacima ( osim ako nisu u vikend naselju ). Nemojte samo da počinjemo temu o restrikcijama struje i grejanja, toga neće biti! Ajmo da se radujemo Beloj reci!!! I😍Kop
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ljudi sta se desava sa Konacima? Kazu ljudi kod kojih idem godinama da nece raditi ove godine! Jedino tamo smo jos mogli da boravimo u centru! Ostalo preskupo...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kada ce izaci cene za skipass
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Za nas, relativno nove skijase, moze li pojasnjenje gde prolaze staze Bela reka 1 i 2 i koje su kategorije? Da li ce biti u funkciji od ove godine?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Iskreno, nosio sam ski carape, one su malo deblje. Rekoh da obezbedim na vreme. :) Nasao sam u Beo Sportu. Zahvaljujem!
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nije problem do pancerica i ne trebaju ti ulošci. Do noge treba da bude tanka pamučna duga čarapa
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Ja sam prosle godine uzeo u beosportu. Silikonski ulosci za cevanice NGN. Da li sada ima ne znam.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Drustvo, znate li gde se moze kupiti neki sundjerasti ili gel umetak za potkolenice? Prosle sezone sam imao zuljotine od pancerica na cevanicama nakon skijanja. Unapred hvala!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ako su ove cene za smeštaj (izašli skoro svi cenovnici), pa kolika će cena biti onda za ski karate ?
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Priča se da apartmani u konacima ove sezone možda neće izdavati ako neko ima neku informaciju ne bi bilo loše da znamo o čemu se radi.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sta je sa kamerama koje pokazuju duboku?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Stevs da li bi mogao da pustis u viber grupu ponovo one panorama slike Kopaonika sa dronom sto si slikao,promenio sam telefon,a voleo bi da imam.Hvala 😊
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)gde skijati sa detetom pocetnikom a izbeci guzve u centru,opet da staza ne bude strmija od karaman grebena ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Svaka cast na slikama od oktobra napretka radova. Hvala i molim i za ubuduce
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Slike:Imate ovde slike iz oktobra. Bice ih jos narednih dana...Link >>>
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ako moze i par fotki ili video napredovanja radova vikend naselja i drugih razvoja..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Radovi na veštačkom osnežavanju Belih reka 1 i 2 su praktično gotovi. Ostalo je još da se izvrši proba naredne nedelje i da sve bude gotovo. Biće fotografija i video snimaka sledeće nedelje, mada generalno nije se nešto vizuelno promenilo od prethodnog snimka, osim što ima fizički više topova :)
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)hopkop (Android)Valjda se čeka formiranje vlade
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)zna li se sta oko cena ski karti za sezonu 22/23 ? hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li neko zna nešto, kako stoje radovi sa veštačkom osnežavanjem na stazi bela reka 1 i 2?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nemojte da brigate za struju, razdvojena je zica od ostatka sistema ove godine, tako da i ako budu restrikcije bice mozda za smestajne jedinice. E sad jedino da se desi totalni kolaps sistema, tada i hitne sluzbe ostaju bez napona.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)trazi li neki hotel domara da zaposli zimus?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel neko upucen u napredak radova u vikend naselju, konkretno novi Milmari deo iznad trenutnog kompleksa njihovog (na uglu). I kvalitet istih? Ranije je bila kamera pa je ukinuta.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)[URL]https://www.infokop.net/novosti/kopaonik-ski-pass-cene-2011.html[/URL]Prethodne cene ski pass-a.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Dali netko zna gde ima cenovnik ski pass-a od prosle godine... ? zanima me usporedba sta mi se najvise isplati....
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Akica: od 15 do 30 novembra je popust 15% na prodaju ski pasa online. To je ujedno i period kada je najjeftinija kupovina ski pasa.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kada kupiti ski pass 10 u sezoni po najpovoljnijoj ceni?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pola kamera nema i niko to ne rešava.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Prosle godine 7 nocenja 59 hiljada, sada 96.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Sasa Ja sam bio prosle godine i to prva nedelja posle nove godine. Platio sam 7 nocenja sa polupansionom oko 30k. (po osobi - dvokrevetna)Koje su sada cene?@Stevs da li ti imas vise informacija oko belih reka? Bilo bi lepo skijati i tim stazama pogotovo nama koji nikad nismo imali prilike da ih vozimo. :)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pozdrav svima, Da li je neko od vas bio smesten u Hotelu Junior? Mi smo bili prosle godine i u odnosu na tada su podigli cene duplo. Danas sam ih zvao i nisam mogao da verujem koje su cene. Obrazlozenje im je " pa sve je poskupelo".
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Zna li neko šta se dešava sa osnežavanjem staza Bela reka 1 i 2 i da li će stići da ih pripreme za predstojeću sezonu?
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)SS u Kuriru: Ski karte ce da poskupe...
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Sneskica: Nažalost, kamere iz VN naselja neće biti više aktivne. Čarli, koji je bio vlasnik kamera, je prodat i oprema je skinuta.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo novog snega, trenutno 0,4⁰c na 1713m. Kod Skituljka je vrlo blag minus dok je na Pančiću -1,5. Sta reći za ovo zimsko vreme u Septembru.🤩 Veliki pozdrav!🙋♂️
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Noćas je na Kopaoniku iznad 1650m. bilo prvih pahulja koje nagoveštavaju dolazak hladnijeg dela godine i približavanje nove ski sezone. Jutros je temperatura bila u blagom minusu na mernoj stanici RHMZ-a na 1713m. dok je na Pančiću bilo i -2⁰c. Veliki pozdrav!🙋♂️
(+36) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Marko 96Od Krcmara je nemoguce da se sidje direktno u Brzece jer se ulazi u potok Crne Duboke.Potokom moze od polazne stanice Krcmar jer ima put kojim leti idu pesacke ture i kvadovi,a zimi je trasa za motorne sanke do Mramora, na 2km,iznad hotela Junior.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zbog čega na rade kamere u vikend naselju!?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Do sadašnja Skijališta je da dve godine ne menja cene i onda treće poveća 10%. I tako praktično svake treće godine po 10%. Prošla godina/sezona je bila “ta” kada su podigli cene za 10%, tako da po tom pravilu ne bi trebali da diraju cenu. EPS nije menjao cene struje za velike potrošače, novih investicija praktično nema (ako izuzmemo osnežavanje dve nove staze na KG), kurs dinara je nepromenjen tako da nema nekih bitnijih razloga za promenu cena. Inače SS kao JP predaje vladi RS predlog novog cenovnika usluga negde u junu, pa onda vlada mora da ga odobri što se razvuče do novembra. Ono što je bitno je da SS već imaju nov cenovnik samo ne smeju da ga objave dok ga vlada ne odobri.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@nsalajka Ako pogledaš cenovnik za jahorinu koji je nedavno izašao, a koji je skuplji za 10-15% u odnosu na proslogodišnji, možemo da budemo "srećni" ako samo toliko poskupi i cenovnik skijališta Srbije. Možda se izvučemo "izvučemo" sa manjim poskupljenjem od jahorine ako znamo da jahorina ima mnogo veće investicije iz prethodnih par godina koje mora da vraća i da su im cene konstantno rasle u tom periodu dok kopaonik ima samo gondolu kao novu kapitalnu investiciju (krčmar, gvozdac - to bi trebalo da je otplaceno ili pri kraju)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne prodaje se struja na pijaci pa da se cena odredjuje na oko ;) Postoje kategorije potrošača (samo nekoliko) i cene u skladu sa njom, ne sedi baba u EPSu i odredjuje svakome drugom cenu - nego postoji jasan cenovnik. Skijališta Srbije će imati ograničenje i/ili restrikciju samo u slučaju da struje _nema_ tj. sistem prenosa EPSa ne može da je isporuči. A namerno ograničavanje bi samo uništilo posovanje SS i svih turističkih objekata i ostalih zavisnih grana turizma.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Čak i da ne bude restrikcija struje, pitanje je kolika će cena ski pasa biti ove sezone?Srbija uvozi poprilične količine struje po ekonomskim cenama koje su trenutno da se smrznes.Ako u cilju održavanja socijalnog mira prodaju struju po nižim cenama građanima i privredi teško da će i ski centri dobiti po tim cenama. Ipak je skijanje neka vrsta luksuza.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)ne znam sto doleglasate acadacataca, kad covek postavlja najnormalnije pitanje koje svakog od nas skijasa zanima, jer je i vrapcima na grani ocigledno je da ce restrikcija struje ove zime biti
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li je tacna legenda da je moguce sa vrha krcmara doci skijama do brzeca ?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li neko zna sta je s kamerama iz Vikend naselja?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)