Konačno se spušta sneg od Pančića ka centru... Prvi novembarski sneg na Kopu ako ne računamo onaj od pre par dana koji je zabeleo samo iznad 1950m. Srećan početak zime na Kopaoniku.❤️ Veliki pozdrav za sve ljubitelje ove prelepe planine.🙋♂️
(+93) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@Sale99, miting i kontra-miting, tako treba. Izgleda da se to u Konacima ozbiljno zakuvalo.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)To blokiranje nece bas ici od ruke u najavi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Znaci vas u Konacima zeznu pa vi hocete celu planinu da zeznete?! Da komsiji crkne krava.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)@DaneMeni upravo otkazali smeštaj za SKI opening jer nemaju grejanje i struju. Kažu da će biti neka blokada saobraćaja i da ne mogu ni da preporuče da li da rezervišem negde drugde jer se možda niko ni ne popne na planinu za ski opening
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zdravo svima! Moze li preporuka za SPA centar na kopaoniku?unapred hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Kakav Grand? Konaci su prodati privatnim licima, a hodnici i ostale zajedničke prostorije novoj firmi koja je svojim načinom poslovanja sve dovela u propast! MK je prevarila ljude, sada sve zataškavaju, bruka
(+41) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Samo da se to ne dogodi...🙏 Jedino Konaci daju duh Kopaoniku.
(+33) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sve sto je radjeno na Kopu ranije ima smisla. Smestaj u skladu sa prirodom. Upravo su Konaci primer toga. Arhitektura Konaka zamisljena da se uskladi sa prirodnim okruzenjem. Pogledajte sta se sada nalazi oko njih. Cirkus! I sada ce i Konake kao takve da uniste ! Verovatno da naprave nove "lepse". Bas smo otisli u .....
(+56) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Izasle cene ski passa, bez poskupljenja. Bravo!
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Što se tiče Konaka, prodavnice, apoteke, lokali uredno rade sada u Novembru. Verujem da će raditi i u toku sezone. Mislim da nastali problem se tiče samo apartmana odnosno smeštaja.Što se tiče ludačke gradnje u centru ali i u vikend naselju ovo sve počinje da gubi smisao ali takav smo narod da moramo sve da upropastimo izgleda. Ne vidim potrebu za tolikim smeštajnim kapacitietima pogotovo u vikend naselju. To nije sve puno ni za NG odnosno Sretenje. U ostalim terminima da ne pričam, možda par udarnih vikenda da je popunjenost oko 70%. O cenama da ne komentarišemo, to je posebna tema.
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Koliko sam razumeo,Konaci tesko da ce raditi uopste. Bas sramota,pa to je zila kucavica Kopa. Hoce da ih unisti krupni kapital. Bas mi je zao. Tu zimujemo od otvaranja. A i ambijentalno su sjajni,a ne ova rugla od milion kvadrata sto zidaju .... Pravda za Konake!
(+40) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)A sta ce se desavati sa Maxi-jem,Ide-om ,ostalim lokalima? Vidim na google da Pub je privremeno zatvoren,da li rade lokali?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li ima sanse u Konacima za otvaranje u decembru ?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Joj, i ja sam zvala ljude i Konacima. Kako sa dvoje male dece u naselje, muz i ja na smenu gore dole ?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)cekaju se nove cene za ski pas...USKORO....nisam optimista :(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sada sam se cuo sa covekom od koga sam ranijih godina iznamljivao apartman. Kaze,da Konaci definitivno nece raditi ove godine,zbog nekih igara Mk grupe( Kole sto takne tu trava vise ne raste). I da ce cele zimske sezone vlasnici blokirati Grand .. Znaci,vikend naselje...j..a
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Letos su se vlasnici nekih apartmana u Konacima javljali ovde zbog problema sa novim vlasnikom Konaka,jer je MK prodao Konake,novi vlasnik im dostavljao x puta vece racune za struju,kablovsku,vodu itd,ali sad nema nikoga da se javi i kaze kako stoje stvari
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)To je pitanje za Grand, oni rukovode Konacima
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li neko zna hoce li Konaci raditi ove godine? Ne mogu nista u njima da bukiram.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sneggggg g g g.......kaki taki.... It is start ...
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Iiiiiii idemo, zbogom fb i Instagram, zna se šta se prvo otvara ujutru!!!
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Evo prvog novembarskog snegića.🤩🙋♂️
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)veceras u kraljevu na NAXI radiju ide reklama za kupovinu ski karata putem web shopa sa snizenjem od 15 posto
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Micika Nema klizaliste na koje ti mislis,ali svuda bude klizavo jer se ne cisti 🙂
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Drugari, da li negde na Kopaoniku ima klizaliste? Pozdrav
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Cenovnik čeka odobrenje vlasti.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jereremy Lynch- Biće ali ništa značajnije..😃 Veliki pozdrav! 🙋♂️
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sledeće nedelje sneeeggggg 👏
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Branee ovo što sam napisao post pre tebe je odgovor na mail SS na pitanje zbog čega u reklamama stoji da pretprodaja kreće 1.11 a još nema cenovnika niti webshop radi.SS su javno preduzeće i njihov odnos prema korisnicima je već viđen i nema potrebe da se o tome priča a da nije bilo ulaganja u ski centar Kopaonik to nisi u pravu.Gondola,Bele Reke,Krčmar i još par manjih staza...Osnežavanje istih....Nisi u pravu,pare koje oni zarade idu u krpljenje nekih drugih rupa,dobro je da i ovoliko ulažu...
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Cene za ski pas NEMA,popusta NEMA,kupovine preko web sajta NEMA,a sajt nije ažuriran od prošle godine,,stoje 2021/2022 sezona ski pas...Traže radnike,nema smeštaja,plate kažu MINIMALAC,,,U Skijalište nisu ništa novo uneli,ni za letnju sezonu,koja je prošla,a ni za zimsku sezonu koja dolazi..Pogledaj te malo region i kako se tamo ulaže i šta se sve gradi i proširuje na stazama i kako to sve izgleda profesionalno...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Web prodavnica kreće sa radom od 15.11.2022. godine sa 15% popusta.Prvobitno je plan je bio da se prodaja odvija po planu koji ste nam dostavili, ali nije realizovan iz tehničkih problema. Reklama je predata mnogo ranije I nije bilo prostora za njeno povlačenje.Izvinjavamo se I očekujemo Vas na našoj web prodavnici od 15.11.2022. godine.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kako nema predprodaje kada lepo stoji reklama u avionima:[URL]https://i.postimg.cc/rm6B6TQV/60-FDC122-AF27-490-B-85-B9-D6408-F21-C3-AF.jpg[/URL]Presprodaja od 1-15 novembra sa 15% popusta.Voleo bi da Skijališta Srbije objasne odakle reklame u avionima za predprodaju a na sajtu ne mogu da se kupe ski pasovi??
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco da verujemo prognozi,hoce biti beline za vikend? 🙂
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nema poskupljenja nema predprodaje.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Mozda i njih sramota od cena ko zna
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Bravo Dane, jedan si od retkih koji vidi da je Kopaonik nazalost veliki haos. Pre desetak dana sam bio na Kopu jer sam sa mojom firmom TEHNO ALPIN radio na servisiranju topova, i tad sam izgubio volju da ikad vise dodjem gore. Inace sam rodom iz jednog potkopaonlckog sela. Bruka kriminal sta su uradili.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Cenim da sutra izbacuju cenovnik za ski pass.... napokon???!
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Odgovor za Mariju, ne radi žičara Pančićev vrh za panoramsku voznju, završena je letnja sezona
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)molba za Acu iz Cacka i KimijaVB da objave neku prognozicu za naredni period. izgoresmo ;D
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Cenu ne spominju, prodaja kreće 15.11."Internet prodaja karata preko našeg veb-šopa počinje 15. novembra i traje narednih 15 dana. U tom periodu dajemo popust na sve ski-pasove u iznosu od 15 odsto", kaže Dejan Ćika, direktor Skijališta Srbije."Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Poštovani, da li radi zičara do Pančićevog vrha za panoramasko razgledanje? Hvala
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Stevs ne puštaj drona da ti ga ne obore!
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@freerider isti djavo brate moj u frirajdu
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)U tur. agenciji su mi rekli 18% poskupljenje.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Sloba (Android)Proverena informacija ili nagadjanje?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nadao sam se da Kopu ima spasa,ali posle danasnjeg dana vidim da je sve izgubljeno. Prosetao sam centrom,kranovi,sut,iskop,stiropor koji leti na sve strane,kamioni,mikseri,oplata,radnici... Gradi se stihiski,neplanski,van svih urbanistickih parametara za ovo podrucije.Gramzivo se otima ono sto Kopaonik cini jedinstvenim. Grej od milion kvadrata....Parking u hotel... Cirkus. Sje...e na Kop. Aj zdravo gotovo.
(+39) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)30% skuplji ski pas
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@asdasd: BR se “broje” od dna, tj. Brzeća. BR1 silazi u Brzeće i plava je staza a BR2 je gornja i crna staza.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Peca_B: prohodna je, kao i ceo Kopaoonik, kompletno je očišćen.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)