Danima čitam o blokadama cele planine zbog problema vlsdniam apartman u Konacima i buni me jedna stvar: ti isti vlasnici apartmana u Konacima, čije se fekalije izlivaju u reku koja protiče kroz Vikend naselje, reku iz koje je voda pre puštanja fekalija iz centra korišćena za piće, nikada se nisu setili da blokiraju planinu zbog činjenice da je cela reka uništena. Nikada se vlasnici apartmana u Konacima nisu zabrinuli zbog saobraćajnog kolapsa na celoj planini kada njihovi gosti dolaze/odlaze, a vlasnici objekata na ostatku planine ne mogu da koriste puteve za svoje svakodnevne potrebe. Ili možda jesu, ali nismo bili obavešteni? Vi ste vlasnici komercijalnih objekata i razumljiva je vaša briga su ovoj situaciji, ali mene, vlasnika kuće koju koristim isključivo za privatne potrebe, vaš biznis zanima isto koliko i vas zanima zagađena reka u Vikend naselju. Kada budete shvatili da Kopaonik nije samo vaš apartman, hodnik, kablovska i skijašica, moći ćemo da pričamo o građanskoj solidarnosti. Dok fekalije iz vaših apartmana teku niz celu planinu drugima ispred kuće - teško.
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)За господина Defector-а.Господине, са 14 година факултета Ви и Ваша жена чак и у Србији можете да имате плате, бар, по 2000€, а овде кукате као најогорченији очајник. Извињавам се на можда грубим речима али тако звучите. Да Вас је послодавац пријавио на стварни износ (на онолико колико заиста имате плату), или ако сте власник фирме да сте пријавили стварне приходе, онда бисте и Ви веома лако могли да се задужите на тај износ. У чему је проблем ако су људи били у могућности да се, ово пажљиво прочитајте: ЗАДУЖЕ, значи дужни су и на то вероватно плаћају камату, није им нико поклонио, и нису нашли као у филму у ком ви живите, па и ако јесу какве везе има?! Да у праву сте, свако има право али немају сви могућности да оду на снег и на планину, поготово не сваке године. Кукакте како се једва довијате да, ако сам добро разумео, СВАКЕ године одведете децу на зимовање/скијање. Да ли сте се запитали колико људи је у таквој могћности? Потпунија слика о томе колики сте „мученик“, и како због других Ви и Вама слични не можете да приуштите себи и својој деци планину и снег на који сви имају право, би била да сте рекли да ли се исто тако „довијате“ да после зимовања одете и на летовање. Ја лично немам ништа против, драго ми је кад чујем да су људи у Србији у могућности да себи и својима приуште и једно и друго, јер много је оних који не могу ни једно! Звучите као да Вас неко приморава да идете на Копаоник и да Вам угоститељи „апартманлије“ и СС отимају новац. Нико Вам га не отима, и нико од њих Вам га не тражи, сами им дајете, сложићете се самном.Најлакше је због својих неуспеха кукати на друге како они имају и пребројавати колико имају. Мој коментар би био: нека имају, свака им част на знању и умећу да то створе. Ако ја као обичан радник са платом од 60.000 динара не кукам, и могу да дођем на Копаоник на 5-6 дана и будем у хотелу, онда би људима са факултетима то требало да буде још лакше. Да ли ће нечија деца јести Милку са лешником зависи искључиво од тога да ли су њихови родитељи способни да им то обезбеде! Осим тога има и других чоколада, Најлеше жеље на пример!Поздрав и желим Вам много снега и сунчаних дана на Копу.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Ne, nije dosta o konacima... slika je jasnija ali ne do kraja .. sad opet nismo culi drugu stranu price , ljudi iz odrzavanja .. ako se ne jave , a znamo da citaju ovo , onda su oni opasni muljatori .. I da odmah razjasnimo , svaki biznis pa i ovaj ima svoj rizik .. ovo nije soc kategorija ili kao sto neko rece zivot ugrozen pa da pomazemo i eto precutkujemo blokade .. dosta mi je blokada , vrlo slicnih, taksi udruzenja , advokata itd
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Biće snega za vikend, pa i hladnoće za veštačko osnežavanje neće nedostajati. Ako SS budu ažurna velike su šanse da sve bude ok.🤩 Veliki pozdrav!🙋♂️
(+33) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dosta vise o Konacima... Aco, Kimi hoce li biti jos snega?! Sta mislite dali ce uspeti SS da otvore 8 dec skijaliste?
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@Lidija, nemojte suditi tek tako! Nisu svi vlasnici apartmana milioneri, pa na 10 miliona hoce da doda jos par hiljada eur za sezonu. Neko me je to posao zbog kog se zaduzio. Jednom zamalo i sam da se zaduzim na 30 godina da kupim apartman. Mogu da zamislim sta bi bilo da ne mogu da ga izdajem ni sam koristim, a rate stizu.Protesta i blokada je oduvek bilo i bice ih. Ne ugrozavaju se tu zivoti i zdravlje, uvek ljudi puste da se prodje, ako je neko ugrozen.Evo, sama najava blokade je dovela do diskusije ovde, sto je vec pomak. Mozda neko ovde moze da pomogne, mozda ove informacije stignu do medija ili nadleznih, pa se problem resi... Gradjanska solidarnost, danas neciji problem, sutra moze da postane tvoj.
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Odakle vama pravo da ugrozavate zdravlje i zivote ljudi koji su krenuli na odmor?Da ih drzite u blokadi na hladnoci?I to samo zato sto ne mozete da izdate apartman.Ja bih razumela da vam je zivot u opasnosti pa i da vas podrzim.Ali ovako stvarno nemate osnova.A vasi gosti ako su planirali da zimuju ove godine naci ce oni vec nesto,ne brinite za njih.Ne vodite se valjda onom starom,da i komsiji crkne krava.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)@Alex (Android)Zbog čega porediš Kopaonik sa Zlatiborom kad je ski centar Tornik a ne Zlatibor?A tek poređenje sa Herceg Novim ?Da si rekao Budva pa da te razumem...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ja konkretno imam jedan apartman, kategorizaciju, elektronsku knjigu gostiju, i sve po propisu Sa druge strane nova firma za održavanje Konaka i ima u zakupu 40 apartmana koje nije isplatio (vlasnici ga tuže)Mediji ćute, ljudi nisu informisani. Osim Maxija, svi lokali su u istom sosu. Uskoro će u centru Kopaonika biti totalni mrak . U celim Konacima nema tople vode i grejanja, uskoro nece biti ni struje. Polovina lokala koristi agregate. Firma koja je nametnula takozvano održavanje je u blokadi. To je prava slikaU koliko dodje do bllkade, koju sami vlasnici najmanje žele, najavićemo, tako da će turisti biti na vreme obavestrni Znate, ima turista koji bi hteli da budu u Konacima, i staće pored nas ako do blokade dodjeIz mesta bih prodala, ako neko hoće sa hipotekom, bez hodnika, vertikala, ulaza, semljista, po ceni koju smo platili…
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Veliki broj vlasnika, uključujući i mene su kupili apartman uz ogromnu "gimnastiku" zajmeći novac od banaka, prijatelja, rodbine kako bi svojoj deci ostavili nekretninu koja će im sutra, kad se sve otplati, donositi neki nazovi siguran prihod. Vidim ovde je neko napisao: - kako se to dobija kredit, neko moze drugi ne mogu i sl. uz opaske puni ste para, tako vam i treba... Odgovor za njih je: -Novac se zajmi veoma lako, ali se teško vraća i budite sigurni da neću da dozvolim da me neko zeza za moje pare! Idemo do kraja!
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ajde bolje kao komuna ovde, da smislimo kako da pomognemo. Da li svi vlasnici apartmana,portali, da postave sliku,baner, obaveste javnost. Za takve stvari su novine odlicne i javnost. A ne mucenje svih kojima svaki dinar znaci. Kopaonik ne sme i nece biti Zlatibor ili Herceg Novi.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Gospodjo, mama Dina, da li biste prodali apartman?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@Alex, dragi moj Alex, dosta progresivno razmisljas. Konaci su simbol Kopaonika a ne treba da postanu spomenik uzurpaciji i samovlasti.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Moram da podelim sa vama,da prvi put u poslednjih to zna koliko godina razmisljam da ovu sezonu skijam negde van. Bas me rastuzilo ovo sa Konacima i necu da dajem lovu mangupima koji bi da preuzmu planinu i definitivno je upropaste.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ja sam apsolutno na strani vlasnika apartmana sto se tice krajnjeg ishoda,samo smatram da je nacin pokusaja resenja pogresan,ali dobro...evo priznajem da je u meni problem.Molio bih samo onda za pravni savet.Evo u januaru ce punih 18 godina kako cekam presudu suda,da je ono sto je u papirima moje,zaista moje i da mi se obezbedi ulazak u isto.Pa ako moze ideja koji put,most,grad da blokiram? Nemate samo vi probleme sa sudstvom u Srbiji,ali da ne idemo dublje,ovo nije forum namenjen politici .Jos jednom izvinjenje onima koji su se nasli uvredjenim.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nikakve blokade nisu moguce. Pogotovo za sezonu. Kao sto je neko napomenuo, to se resava preko advokata a ne blokadama. Jedno je blokada kada je ugrozen zivot, zdravlje. Apartmani su luksuz i koliko god se svi podrzavamo i razumemo, to je kao da vlasnici Viceroya ili Gorskog blokiraju put jer nemaju 100% popunjenost. Osim mrznje, besa, necete nista dobiti, dok policija u tim slucajevima jako lepo funkcionise.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ovo je sukob dve strane…. prva strana je nov vlasnik održavanja koji dere za održavanje…. druga strana je udruženje koje hoće to da preuzme…. glavnica tog udruzenja su nakupci apartmana koji imaju 30 do 50 apartmana u zakupu… Kakva blokada to se desiti neće…. rešavajte to sami…niste vi socijalni slučajevi pa da se to toleriše….
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@JeremyLynch, nisu turisti krivi, ali u drzavi u kojoj prava ne postoje, to postaje jedini nacin da se skrene paznja na problem. Nazalost.Mozda ces jednog dana krenuti na skijanje, a bice blokirana Gazela zbog ugrozenih necijih prava. Mozda Ibarska bude blokirana, jer mestani ne dobijaju odstete koje zasluzuju itd. Besmisleno je da nezadovoljni blokiraju svoj ulaz u dvoriste, nego put koji koriste mnogi, da time i njih ukljuce u situaciju.Sa druge strane, fer je da se protest i blokada najave ranije, da ljudi ne planiraju put, u slucaju Konaka odmor.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Postovani JeremyLynch, mi sa decom dolazimo godinama iz Londona i Konaci su idealni za porodicno skijanje ( blizina staza, radnje apoteka ) Vas argument za blokada nije razumljiv, jer ni vozaci na autoputu kod sava centra nisu bili nista krivi kada je bio blokiran zbog litijuma.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Sta se desava sa kamerom sa Mujen lux-a?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@MamaDina Ja samo tvrdim,da turisti nisu krivi za vas problem i ne vidim zasto bi njima trebalo uskracivati bilo sta.
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Pravite lažnu sliku da ne rade celi Konaci. Ne radi deo apartmana i lokala koji neće novom vlasniku održavanja da plaćaju račune (stvarno je dranje koze sa leđa za uslugu koja je loša). Idea, Maksi, Pub, Beosport… sve to radi normalno. Meni je fascinantno da vam nije smetalo sve ove godine sto vam MK preprodaje uslugu kad vam je bila normalna cena. Tada je trebalo resavati problem.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Interesantno je kako obrazovani ljudi donose zakljičke na osnovu polu informacija… Evo na pr, svi računi placeni, dug ravan 0,iskljucena struja, posle mesec dana , doslo je do greske, evo struja.Nova Godina, op, nema kablovske i interneta,presečen kabl, hodnik nije vaš pa ne možete razvlačiti kablove . Nema tople vode, zavrnut ventil, ne zna se ko je to uradio, kamera obezbedjenja nije radila u tom trenutku… Ako ćemo tako, koliko hiljada dece umire od gladi svakog dana, a vi se sekirate kako ćete na zimovanje? I nije Vam baš neki problem !
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Da jesam, problem je veliki, pokušavamo to da rešimo, sve se zatrpava i gura u fioke ove bespravne države. MK je prodala održavanje firmi koja se nije bavila održavanjem već dzeparenjem, uknjižila na sebe hodnike I liftove, parcelu, što je protivzakonito…preprodaju nam struju, vodu I slično Pa sad , ako je Vama to ok, na to imate pravo, ali nas ne osudjujte što pokušavamo da se izborimo jedinim putem koji nam je preostao Verujte, moji gosti će stati uz mene
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dragi gospodine, moj app je kupljen iz kredita, a prethodnih godina smo zimovali u app Srbija šuma, učili skijanje na Goliji , Konaci I centar su nam bili misaona imenica. I nismo komentarisali odakle drugima koji su živeli bolje… blokiraće se planina u slučaju da svi ostanu nemi na ono što se gore dešava, i MK ne vrati ono što je protivpravno prisvojio. A Vi nas podržite, ili ne…lako je osudjivati
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Čuli smo da su najavljeni PROTESTI za ski-opening, jer je u celim Konacima onemogućen rad apartmanima, firma koja im je isporučivala struju, grejanje,toplu vodu će izgleda obustaviti kompletnu isporuku isth...ko zna kakva priča stoji iza toga , uostalom zna se u kakvoj zemlji živimo - GDE PRESTAJE LOGIKA , TU POĆINJE SRBIJA ! Konaci - srce Kopaonika... žao mi je što nećemo moći sa decom da dodjemo ovog puta, ako je to istina da Konaci neće raditi ove sezone... u Konacima smo uvek imali lep smeštaj, idealan za nas porodične ljude sa malom decom, a da nije dranje od cena.
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Samo nek se gradi.. Fale vam neboderi tamo.. Glupo je da nemate zgradu od 25 spratova sa staklenim prozorima i kaminom.. da ovi što su došli da šetaju po sred staze u Bogner jakni mogu da dožive jači glamur. A kad im dobaciš da to nije u redu i na kraju krajeva nije bezbedno, počnu da te psuju i pitaju "šta oćeš bre!?". Velika šteta što se od Kopaonika pravi mrtvi Zlatibor...
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@MamaDina Nemojte previse licno da shvatete neke komentare,ja nemam nista protiv vaseg apartmana i izdavanja i zelim vam da resite to,ali mi nije logicno blokiranje bilo cega.Tako je u proslosti moglo Brzece,a sada Vikend naselje da blokira puteve dok nisu/ne dobiju gondolu,jer moraju da budu mnogo jeftiniji apartmani da bih gosti dosli kod njih,ja licno nisam kriv ni vama,ni npr.njima sto vi imate probleme sa MK ili sa kim vec.Ja tamo gde idem u smestaj posteno platim,platim skipas SS ,platim ulaz u naciinalni park...zasto vi mene da pravite blokadu? Mozda ja idem sa malom decom gore i vi mi pravite problem,nedozvoljavate mi da prodjem do svog smestaja,da iskoristim skipas itd itd.? Ne ulazim u niciji novcanik,ali ja imam dobar posao,roditelji privatnu firmu,rade vec dugo,pristojno...imam uslove da odem na skijanje i 20 dana u sezoni,ali i dalje nemam uslove i mogucnosti da bas kupim apartman u centru,pogotovo sada.Zato mislim da nema bas razloga da toliko kukate za egzistenciju.Izvinite ako gresim.
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@mamaDina, ne napada vas niko licno ako ste vlasnica u Konacima dajte nam neko detaljnije objasnjenje. Sve nas interesuje da li ce Konaci raditi za otvaranje i zimski raspust. Nama sa malom decom je problem da idemo u naselje, mislim da je neko vec to pomenuo ovde.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Idi u Grand da vidis sta je dranje. Sto pricas gluposti kada u znas da je u Konacima najjeftiniji smestaj u centru! A sve ti je tu. Moze normalna porodica da zimuje. Sad ce sipak
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Pa ljudi sto niste gledali ugovor kad ste kupovali? Ako uzmes kredit i kupis apartman valjda sirom otvoris oci da vidis sta potpisujes. Jer u ugovoru mora negde da stoji da zajednicke prostorije pripadaju MK, ako ne stoji onda posetite advokata, jer kako su nas ucili na Pravnom, zajednicke prostorije su zajednicka svojina svih vlasnika stanova u toj zgradi, osim ako ugovorom nije definisano drugacije...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@MamaDinaKako bre to sve neki mucenici i te tuzne zivotne price?Ja taj Kopaonik i te Konake znam malo mnogo dugo,kako se obican narod nije zaduzio kreditom (udjem u banku i trazim 120000€,cime da obezbedim taj kredit) nego neki slucajni prolaznici.Sto kaze u filmu "Munje": nije nase,nasli smo.Pa sto ja ne nadjem?Cinjenica je da ste preterali,da ste alavi na pare,navikli na siroko i sad kad prihod mora da se smanji za 1000€ kuku lele.Supruga i ja imamo zajedno 14 godina fakulteta i dovijamo se svake godine kako da decu odvedemo na zimovanje/skijanje i pokazemo da i oni imaju pravo na sneg i planinu.Dok zadovoljimo Vas jadne kreditima optetecene vlasnike i SS skoro pa bubreg ode.Interesantno je i to da vecina gore ima po 3-4 apartmana u vlasnistvu.Pa treba i tudja deca da jedu Milku sa lesnikom,ne samo vasa.Zivite celu godinu od par meseci izdavanja,mora da je tesko.
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Strasno na koji nacin Vi razmisljate? Kako to da mene zovu redovni gosti, daju podršku, odusevljeni smeštajem i svemu ono što im je na raspolaganju i ne veruju da ove godine neće biti u istom…Neko kao ja je taj “špajz” kupio iz kredita, i novac koji se zaradi je sve, samo ne lak. SRAM vas bilo!
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Godinama koristim smestaj u Konacima. Sve je u sklopu kompleksa sto je potrebno jednoj porodici sa malom decom. Blizin ski lifta, Maksi, Idea, obližnji restorani... Ne mislim da je realno da se Konaci zatvore!! Čitam i ne verujem.!!! Znaci Kopaonik postaje mondensko mesto gde srednji stalež ne moze da zimuje. UŽAS!!!! Dira se srce Kopainika. To necemo dozvoliti. Znači
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Zanimljivo ovo oko Konaka... ali nikako da se javi neko od vlasnika da cujemo i njihovu stranu price ..
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@MirkaHotel "Srebrna lisica" se nalazi pokraj staze Malo jezero, ali nisam siguran da se vidi na kameri koja pokriva tu stazu.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)E bas se sekiram za vlasnike app sto ne mogu da zgrnu na brzinu 7-8000€.Sto niste citali ugovore pri kupovini, niste imali vremena od racunice koliko da oderete turiste!Sta je problem u povecanju cena usluga,manje ce vam ostati,morate deo kolaca da podelite sa nekim ? 🤔Derete ljude samo tako 80000 pa na gore za sedam dana smestaj u STUDIU,app je nesto sto vi niste videli.O opremljenosti vasih kokosinjaca necu da trosim reci.Sto se mene tice sve neka vam propadne jer ste baksuzi i alavi na pare,sve vam je malo.Izdati nekome za toliki novac kutiju od 25m2,nema parkinga,lose opremljeno,buka,prljavstina,varste u opisu smestaja,de lux app 😂😂😂😂, niste videli vi ni "d" od de lux app.Lepo sto je dosao neko da vam malo zamuti vidu,ali resicete vi to sigurno.Imate vi para i znate gde djavo spava.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-34)Ja znam da to sa cime se ti ljudi iz Konaka i ceo Kop nosi, je tesko mafijasenje. Ne vredi sa time lepo i mirno. U pravu si za podrsku koju treba da im damo. Takodje mislim da mi kao pravi ljubitelji planine,malo zagrmimo oko nenormalne i neplanske izgradnje. Necemo za dve godine imati gde da skijamo. Izidace po stazama.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sa koje kamere moze da se vidi hotel srebrna lisica?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li će raditi kamere iz Vikend naselja i Kraljevih čardaka?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)To sa konacima se resava pravnim putem. Blokada bilo kakva je mucenje ljudi, pogotovo sa slabijim finansijama koji imaju apartmane po vikend naselju koji ne kostaju po 200 hiljada. Mislim da skupljanje potpisa ili neki nacin podrske od svih vlasnika apartmana, kuca na Kopaoniku moze da pomogne, dok blokada dovodi do ogorcenosti koja nije od pomoci.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Meni nije jasno da neko može da kupi apartman u Konacima a da predhodno ugovorom nije definisano čiji su hodnici, stepenište i zajedničke prostorije(logično je da sve to prelazi u vlasništvo kupaca apartmana).Znači kod Koleta neko može da kupi vrata i da naplaćuje ulaz u konak ili da kupi parne stepenike pa da ostali mogu da koriste samo neparne.Obično ovako ispadne kad se ne konsultuje advokat pre kupovine.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Dane Nemam ja nista protiv vlasnika apartmana i nemam zelju da se Konaci upropaste,daleko bilo,oni su osnova Kopaonika.Samo ne vidim kako ce blokada i sl. promeniti situaciju.Ali dobro,nisu poznati ni svi detalji problema.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ja licno skoro 30 godina zimujem u Konacima. Neki se tada jos nisu ni rodili.Zao mi je kada vidim da nesto jos jedino lepo i autenticno sto je ostalo u centru preti da propadne. A,zbog cega? Prevare i obesti pojedinaca i interesa krupnog kapitala. Necu(a i ne mogu) da zimujem u Grandu i onim drugim skalamerijama. Da smo svi pravi ljubitelji Kopa,trebali bi svi da im pomognemo i da sacuvamo planinu od toga. Inace Zlatibor u najavi! Podrzavam borbu Konaka i evo me sa porodicom na blokadama samo kazite kada.
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ako je MK po nekim ranijim komentarima prodala svoj "deo" Konaka? Kakve veze MK ima sa postupcima novih vlasnika? I zasto su vlasnici ostalih smestaja i turisti krivi ,da bi im se blokirali prilazni putevi? Razumem da se vlasnici apartmana bore za svoja prava i zele da rese probleme,ali sta ce im blokada doneti?
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)sto ste dosadni sa tim konacima.....sto niste gledali ugovore kada ste pazarili te aprtmane....tad vam je mk bio dobar....
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-23)Da li neko ima neku informaciju o Konacima? Neverovatno mi je da nece raditi cele zime! Kako to da se o ovome ne prica u javnosti?
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ukoliko ne dozvole Konacima da rade, 400 vlasnika konaka će morati blokirati prilazne puteve Kopaoniku. Ljudi nemaju drugi način da se bore protiv samovolje MK !
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Sta je sa kamerom sa koje se vide Kraljevi cardaci? Hoce li raditi ove sezone?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Moze li ponovo da se uvede kamera iz Vikend naselja? Hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)